قرن:15

ملیت:ایران

رحمت الله ابراهیمی

محل تولد : آمل

شهرت

تابعیت : ایران

تاریخ تولد : 1349/1/1

زندگینامه علمی

این حقیر متولد 1349 در شهر آمل استان مازندران در روستای شاه کتی در خانواده ای کشاورز به دنیا آمدم. دوران راهنمایی و سال اول دبیرستان را در شهر آمل گذراندم. پس از آن وارد حوزه علمیه آمل شدم که در سال 1367 بوده است.

این حقیر مقدمات و سیوطی را در شهر آمل طی دو سال گذراندم و پس از آن یکسال را در شهر ساری ادامه تحصیل دادم. پس از آن در سال 1370 وارد حوزه علمیه قم شدم و در محضر اساتیدی چون حضرت آیت الله اشتهاردی (دامت برکاته) و حضرت آیت الله وجدانی فخر(رحمت الله علیه) و حضرت آیت الله سبحانی و حضرت آیت الله دریاباری افاضه نمودم، که دروس سطح را به اتمام رساندم و فی الحال در درس خارج آیت الله دریاباری و دروس فلسفه و منظومه آقای دریاباری و خارج اصول آقای سبحانی مشغول تحصیل می باشم.

این حقیر تالیفات خود را از سال 1376 آغاز کردم که تاکنون 5 اثر حقیر به چاپ رسیده و بعضی از آثار چاپ مجدد شده است که امید است خداوند قبول فرماید.

زندگينامه مشاهير ايران و جهان   ,الله ,آیت ,سال ,آمل ,حقیر ,آیت الله ,در شهر ,حضرت آیت ,و حضرت ,رحمت اللهمنبع

بیوگرافی کامل عبدالله ابراهیم زاده (فلسفه - منطق)

بیوگرافی کامل حسین ابتیاع

بیوگرافی کامل عبدالله ابراهیم زاده (کلام، ادیان، مذاهب)

بیوگرافی کامل محمد ابرقوهی

بیوگرافی کامل بیژن ابراهیمی دهکردی

بیوگرافی کامل محمد باقر ابطحی اصفحانی (حدیث)

بیوگرافی کامل ابوالعباس معین الدین احمد ابن ابی الخیر

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

خرید آنلاین کفش پرفکت استپس کالای ارزان ایزیمیز آپشن خودرو | استریو آرام وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی | یونس صادقی اینجا همه چی هست DIGIKALA وفا امام وردی سوسیس پر کن ترانه